BİLİŞİM PERSONELİ İHTİYACINIZ MI VAR?
Bilişim personeline ihtiyaç duyuyor olabilir ve nasıl birini işe alacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Biz sizin yerinize, şirketinize uygun personeli seçelim.
Yeni bir firma açtınız ama web sayfanız yok. Ya da var olan web sayfanızı yenilemek istiyorsunuz.Yardımcı olalım
previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Firmaların ihtiyaçlarına yönelik özel eğitimler düzenleyerek, BT çalışanlarının gerçek hayatta kullandığı ve/veya ihtiyaç duyduğu cihazlara ve konfigürasyonlara göre eğitimin içeriğini şekillendiriyoruz. Böylelikle gereksiz bilgi ve zaman kaybından tasarruf ederek daha efektif bir eğitim sağlamış oluyoruz. 

Temel Network Güvenliği Eğitimi

Verdiğimiz bu eğitim ile, katılımcılara network cihazlarının temel güvenliğinin nasıl sağlanacağı, güvenli protokollerin neler olduğu ve nasıl yapılandırılacağı, güvenli internet erişimi sağlanması konularında pratik ve teorik bilgi kazandırmayı hedefliyoruz.

 

Verdiğimiz bu eğitim ile, katılımcılara temel bilgisayar ağları bilgisi, ağ standartları, ağ altyapısı, osi katmanları, ağ cihazları ve bu cihazların yönetimi konusunda bilgi ve becerilerin kazandırılmasını hedefliyoruz. 

Video Düzenleme Eğitimi

Eğitim, bir projenin başlangıcı ve son aşaması (render) ile gerçekleşecektir. Katılımcı her aşamayı deneyimleme şansı bulurken program araçlarını da kullanma şansı elde etmektedir. Proje oluşturma&kaydetme, video kesme&birleştirme, efekt kullanımı, objeleri hareket ettirme, kayan yazı, ses düzenleme, yeşil ekran kullanımı (green screen), render aşamalarını katılımcı hem öğrenecek hem de deneyimleyebilecek.