BİLİŞİM PERSONELİ İHTİYACINIZ MI VAR?
Bilişim personeline ihtiyaç duyuyor olabilir ve nasıl birini işe alacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Biz sizin yerinize, şirketinize uygun personeli seçelim.
Yeni bir firma açtınız ama web sayfanız yok. Ya da var olan web sayfanızı yenilemek istiyorsunuz.Yardımcı olalım
previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Hizmetlerimiz

Müşterilerin dataya her yerden her zaman erişebilme istekleri, iş akışlarının devamlılığının sağlanması ve şirket içi ve dışı iletişim üst düzeyde olması gibi müşteri beklentileri, ve bu beklentilerle beraber gerekli güvenlik önlemlerinin alınması firmaları, bilişim alanında, her zamankinden daha fazla çaba ve özen göstermeye ve daha fazla yatırım yapmaya mecbur bırakmaktadır. 

Firmanızın bilgi teknolojileri alanında ihtiyacı olan yeni teknolojileri fikirden ürüne çeviriyoruz. Bilgi teknolojileri proje süreçleri, gittikçe zorlaşan rekabet şartları, kısıtlı zaman ve bütçe baskıları, artan müşteri talepleri nedeniyle daha fazla başarısızlık riski taşımaktadır. Wire BT olarak, tecrübemizden güç alarak, BT projelerindeki başarızılığa neden olan etmenleri ortadan kaldırarak, firmanızın projelerini tamamlıyoruz.

Sosyal medya için çağımızın en önemli topluluk barındırma alanları dersek yanlış olmaz. İletişim kanalları arasında artık birçok yıldız var. Instagram'ın fotoğraf, resim alanlarında parlaması, Twitter'ın yazı tabanlı bilgilendirme ve tartışma özellikleriyle öne çıkması gibi bir çok alanda önemli yıldızlar parladı ve parlamaya devam ediyor. Peki bu kadar kalabalık

Günümüz dünyasında her firmanın görünen yüzü çok önemlidir. Bu yüzden gerek internet gerek yazılı basında firmanızı en iyi şekilde temsil edebilmek adına bazı tasarımlar ve sunumlar oluşturmak zorundasınız. Biz, Wire BT olarak, size ihtiyaç duyduğunuz her konuda tasarım yapıyoruz. Firmanıza özel çalışılmış, firmanızın iyi yönlerini en başarılı şekilde yansıtan, çağdaş tasarımlar ile firmanızın rakipleriniz önünde bir belki de daha fazla adım öne geçmesini sağlıyoruz. 

2 Boyutlu ve 3 Boyutlu Tasarım

Günümüzde 2B tasarımlara oldukça aşinayız. Web sitelerinde, reklamlarda, oyunlarda, basılı olan billboard, kartvizit, katalog vb. ürünlerde sıkça karşılaşıyoruz. Her alanın kendisine göre önemli uzmanlıkları bulunmaktadır. Ziyaretçilerinizin ilgisini çekmek ve bu ilginin sizde kalmasını sağlamak oldukça önemli. Zaman ilerledikçe bazı alanlarda artık 3B

Wire BT olarak, firmanıza özel olarak tasarlanan projenin içeriği ve özellikleri ne kadar karışık olursa olsun kodlamasından, tasarımına, logosuna ve görsellerine kadar her ayrıntısını geniş bir çerçeve ile çalışıyoruz. Deneyimli profesyonel ekibimiz geliştirme sırasında sadece arama motoru optimizasyonu (SEO) uygun sayfalar yapmakla kalmayıp, ziyaretçilerinize mümkün olan en iyi deneyimi sağlıyoruz.

Günümüzde kaçınılmaz olan ve firmaların gücüne güç katan bilgi teknolojileri ve bunların kullanımı için gerekli network dizaynının yapılması, altyapıların sağlanması, cihazların fiziksel kurulumları, cihazların firmaya özel konfigürasyonlarının yapılması, kurulumlar sonrasında çıkabilecek sorunların çözülmesi gibi daha bir çok hizmeti Wire BT olarak firmalara sağlıyoruz. Temel olarak iki bölüme ayırabileceğimiz kurulumlar, network ve sunucu tarafıdır. Bunların dışında önemli bir konuda güvenliktir.  

Bakım ve destek anlaşması kapsamında firmanızın sahip olduğu tüm BT ekipmanlarınız Wire BT güvencesi altına alınır. BT ekipmanları; marka ve/veya model bağımsız olmak üzere network cihazları, sunucular, güvenlik duvarı, bilgisayarlar, yazıcılar gibi aklınıza gelebilecek tüm cihazları içermektedir. Amaç sadece fiziksel cihazları korumak değil aynı zamanda cihazlarınızın içinde bulunan verileri de korumaktır. 

Yeni bir firma, yeni bir data center veya yeni bir şube kuracaksınız ama hangi ürünleri almanız gerektiğini bilmiyorsunuz ya da var olan networkünüzde neler olup bittiğini bilmiyorsunuz ama bilmek istiyorsunuz, o zaman size network dizaynı gerekli. Sizler için detaylı network analizi ve akabininde network dizaynı çıkartıyoruz. Yeni kurulacak yerler için yaptığımız tasarımla minimum maliyetle maksimum performansı alacaksınız. Üretici firmalar ellerindeki veya ihtiyacınız olandan fazlasını size satmaya çalışacaklardır.

2 boyutlu ya da 3 boyutlu olarak tasarlanmış obje veya karakterlerin hareketlendirilmesine (canlandırılmasına) denir. Animasyon videolar sanıldığının aksine sadece çizgi film temelli değil, fabrikasyon ürünler, firma tanıtımları gibi çoğu alanda sıkça kullanılır. Animasyonun önemli özelliklerinden biri ise tanıtım filmi maliyetlerinden daha düşük segmentte