BİLİŞİM PERSONELİ İHTİYACINIZ MI VAR?
Bilişim personeline ihtiyaç duyuyor olabilir ve nasıl birini işe alacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Biz sizin yerinize, şirketinize uygun personeli seçelim.
Yeni bir firma açtınız ama web sayfanız yok. Ya da var olan web sayfanızı yenilemek istiyorsunuz.Yardımcı olalım
previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

2 Boyutlu ve 3 Boyutlu Tasarım

2 Boyutlu ve 3 Boyutlu Tasarım

Günümüzde 2B tasarımlara oldukça aşinayız. Web sitelerinde, reklamlarda, oyunlarda, basılı olan billboard, kartvizit, katalog vb. ürünlerde sıkça karşılaşıyoruz. Her alanın kendisine göre önemli uzmanlıkları bulunmaktadır. Ziyaretçilerinizin ilgisini çekmek ve bu ilginin sizde kalmasını sağlamak oldukça önemli. Zaman ilerledikçe bazı alanlarda artık 3B

ürünlere daha çok yer verildiğini görüyoruz. Bir ürünün parçalarını göstermek ve nasıl oluşturulduğunu ortaya koymak ya da henüz ortada nesnel bir ürün yokken dahi nasıl çalışacağını göstermek gibi. 3B tasarımlar oldukça gerçekçi bir hal alabilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlanabilir. Deneyimli kadromuz ihtiyacınızı belirlemenizde yardımcı olarak yüksek maliyet ve iş gücünden sizi kurtarabilir. Unutmayın ürününüzü ya da firmanızı ne kadar iyi anlatırsanız o kadar çok göz önünde kalırsınız. İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.